Pevné obaly zboží – FEFCO 06

Pevné obaly jsou nejčastěji ze dvou stranových dílů a jednoho dílu středního, který tvoří dno a víko. Sestavovány spotřebitelem – sešíváním drátem.

Pevné obaly zboží jsou velmi podstatnou součástí logistického řetězce. Dokáži perfektně ochránit vaše zboží a zjednodušují manipulaci s ním. Díky možnostem přizpůsobení a potisku je možné využití i na propagaci. Samozřejmostí je, že obaly zboží je možné v případě potřeby paletizovat.

Pro obaly zboží používáme kvalitní karton, je možné dohodnout se

The best essays custom writing are those composed by a few minds. If you want to be the very best, then you need to write the essay that is best. How can you know what the article is? Well the solution is straightforward; you need to have the ability to find the best essay that’s composed by some of the best authors of earth.

na použitém typu: 3MVL, 3VVL, 5VVL, nebo 7 VVL. Dodáváme je v rozloženém stavu, co šetří dopravní náklady. Složení obalu je jednoduché, pomocí drátu. Obaly zboží je možné upravit mnoha způsoby podle vašich požadavků, pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zeptejte se našeho odborníka

Obchodní specialista

Petr Žabokrcký
Telefon: +420 494 622 747
E-mail: petr.zabokrcky@kartonaz.cz

Váš první krok ke kontaktu