O nás

Tradiční výroba krabic a kartonáže

Déle než 20 let vyrábíme pro naše odběratele skupinové, přepravní a spotřebitelské obaly s kompletním servisem (vývoj, poradenství, vyvzorkování a výroba). Investice do nových počítačem řízených technologií a dodávky renomovaným společnostem z naší regionální kartonážky udělali firmu s celorepublikovou působností a předním postavením na trhu výroby obalů v oblasti velkých přepravních obalů a boxů. Jedním z klíčových strojů je německý stroj GOPFERT s velkoformátovým flexotiskem patřící mezi největší v Česku.

Vyrábíme EXTRA velké krabice

Podorlická kartonážní spol. s r.o. je zkušený tým odborníků (někteří vedoucí pracovníci mají déle jak 20-ti leté zkušenosti v oboru výroby obalů a kartonáže) a zakázková výroba obalů dle vašich požadavků od malých množství až po extra velké série.

Výroba krabic dle vašich potřeb již od několika desítek kusů je pro nás samozřejmá. Za přirozenou považujeme optimalizaci z hlediska kvality materiálů, ceny, doporučení vhodné konstrukce a rychlost výroby.

Hlavní přednosti Podorlické kartonážní spol. s.r.o.

Zkušený tým odborníků opírající se o více jak 20leté zkušenosti při zakázkové výrobě obalů a krabic dle vašich potřeb (již od několika desítek kusů).

Nejmodernější technologie pro výrobu obalů a kartonáže z vlnitých lepenek včetně sedmivrstvých vlnitých lepek s voděodolnou úpravou lepení.

Zakázková výroba včetně optimalizace konstrukce, navržení vhodného materiálu, vyvzorkování a výroba obalů, klopových krabic, přepravních obalů, proložek a mřížek.

Děláme jedny z největších krabic v ČR!

Obaly, ať už klopové krabice, tvarové výseky, přepravní boxy, skládačky, skupinové i přepravní krabice pro vás v případě zájmu potiskneme tou nejvhodnější tiskovou technikou. Výroba krabic u nás navíc zahrnuje komplexní služby – nabízíme flexotisk, ofset, nebo sítotisk s ohledem na funkčnost, množství, požadovanou kvalitu tisku, cenu a rychlost.

Nejmodernější technologie tisku – JUMBO

Vše v rámci systému řízení kvality ISO 9001 a ISO 14001

Certifikáty

Váš první krok ke kontaktu